Luka Kraków

Załóż z nami działalność gospodarczą

Pomoc w zakładaniu firmy

W ramach konsultacji doradzimy, jak założyć działalność gospodarczą, przygotujemy umowę spółki cywilnej, sprawdzimy czy możliwe jest skorzystanie z ulgi „na start” lub „mały ZUS”.

  • W naszym biurze zrobimy to online bez biegania po urzędach. Zarejestrujemy w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej (CEiDG)
  • Zgłosimy do ZUS i Urzędu skarbowego
  • Wybierzemy odpowiednie PKD dla działalności
  • Zarejestrujemy jako podatnika podatku VAT
  • Wybierzemy formę opodatkowania oraz rodzaj prowadzonej ewidencji podatkowej
  • Doradzimy nie tylko w zakresie podatkowym, ale również ekonomicznym

mężczyzna-otwierający-firmę-z-pomocą-księgowej

Jeżeli chcesz założyć spółkę prawa handlowego rejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym to zwróć się do naszego biura o fachową pomoc. Możemy to również zrobić przez Internet. Wszystkie formalności związane z założeniem i rejestracją spółki z o.o. załatwisz u nas w biurze. Poprowadzimy cię krok po kroku przez proces zawierania umowy spółki i jej rejestrację w KRS. Zapewnimy też komplet standardowych dokumentów, które wypełnimy w elektronicznym formularzu. Dzięki temu unikniesz wizyty u notariusza, co pozwoli zaoszczędzić koszty taksy notarialnej, a także Twój cenny czas. Niższa będzie także opłata sądowa. Zamiast tradycyjnych 500 zł, zapłacisz 250 zł.

*Korzystając z rejestracji internetowej trzeba pamiętać, że wszystkie osoby podpisujące umowę spółki i biorące udział w jej rejestracji muszą mieć aktywne konto w systemie S24 oraz możliwość podpisywania się elektronicznie (profil zaufany, podpis kwalifikowany).

Załóż firmę online lub stacjonarnie !

Zakładanie firmy (działalności gospodarczej) może być szybkie i przyjemne. Skontaktuj się z naszym biurem, a we wszystkim Ci pomożemy.  Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.