Luka Kraków

Poznaj nasze biuro

Kim jesteśmy

Biuro Rachunkowe Luka działa w Krakowie od 1993 roku w formie spółki cywilnej.  Powstała ona na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycieli firmy między innymi w Izbie Skarbowej. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług księgowych. Naszym zadaniem jest dostarczanie kompleksowych usług księgowych, które pozwalają Klientom w pełni skupić się na rozwoju firmy. W myśl hasła „Zajmij się biznesem, a księgowość zostaw nam”

Czym się zajmujemy

Zajmujemy się obsługą księgową wszelkiego rodzaju działalności. Mamy odpowiednie uprawnienia do prowadzenia ksiąg wszystkich podmiotów gospodarczych.  Naszymi Klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany, jak i spółki prawa handlowego. Jesteśmy aktywnym członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Posiadamy również wpis na krajową listę doradców podatkowych.  Wszyscy nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki tak, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług księgowych oraz doradztwa podatkowego. Dostarczamy kompleksowe usługi księgowe dzięki którym nasi Klienci mogą w spokoju prowadzić swój biznes.

Dlaczego my

Jesteśmy biurem rachunkowym z wieloletnim doświadczeniem. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne systemy informatyczne, dzięki którym nasi klienci mają lepszy kontakt z biurem, ograniczają koszty oraz lepiej kontrolują finanse swojej firmy. W ramach naszych usług oferujemy również doradztwo podatkowe. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia ich firm do chwili obecnej. Jeżeli poszukujecie księgowych, którym możecie zaufać i powierzyć prowadzenie swojej księgowości, zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Krakowie.