fbpx

Luka Kraków

O nas

Kim jesteśmy

Nasze Biuro Rachunkowe działa na rynku od 1993 roku w formie spółki cywilnej.  Powstała ona na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycieli firmy między innymi w Izbie Skarbowej. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług księgowych.

Co robimy

Zajmujemy się obsługą księgową wszelkiego rodzaju działalności. Mamy odpowiednie uprawnienia do prowadzenia ksiąg wszystkich podmiotów gospodarczych.  Naszymi Klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany, jak i spółki prawa handlowego. Jesteśmy aktywnym członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Posiadamy również wpis na krajową listę doradców podatkowych.  Wszyscy nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki tak, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług księgowych oraz doradztwa podatkowego. 

Dlaczego my

Jesteśmy biurem rachunkowym z wieloletnim doświadczeniem. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne systemy informatyczne, dzięki którym nasi klienci mają lepszy kontakt z biurem, ograniczają koszty oraz lepiej kontrolują finanse swojej firmy. W ramach naszych usług oferujemy również doradztwo podatkowe. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia ich firm do chwili obecnej. Jeżeli poszukujecie księgowych, którym możecie zaufać i powierzyć prowadzenie swojej księgowości, zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Krakowie.