Luka Kraków

Poznaj nasze biuro

Kim jesteśmy

Wszystko zaczęło się w Wenecji w 1494 r. , kiedy to Luca Pacioli, wielki włoski matematyk, spisał zasady rachunkowości. Historia naszego biura nie sięga aż tak daleko, ale to od imienia tego słynnego matematyka pochodzi nazwa naszego biura. Samo powstanie Biura Rachunkowego Luka miało miejsce w 1993 r. w Krakowie, kiedy to dwóch pasjonatów rachunkowości, pracujących wtedy w Izbie Skarbowej, postanowiło stworzyć własną działalność gospodarczą. Od początku istnienia biura, głównym założeniem było dostarczanie jak najwyższej jakości usług księgowych, które pozwalają Klientom w pełni skupić się na rozwoju swojej firmy. W myśl hasła „Zajmij się biznesem, a księgowość zostaw nam”. Te myśl kontynuujemy do dziś.

Czym się zajmujemy

Tworzymy piękniejszy świat dla firm – Wolny od księgowości. Zajmujemy się obsługą księgową wszelkiego rodzaju działalności. Mamy odpowiednie uprawnienia do prowadzenia ksiąg wszystkich podmiotów gospodarczych.  Naszymi Klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany, jak i spółki prawa handlowego. Od lat kreujemy rynek księgowości. Jesteśmy aktywnym członkiem wspierającym Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Posiadamy również wpis na krajową listę doradców podatkowych. Wszyscy nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki tak, aby nasi Klienci mogli w pełni oddać się rozwojowi swojego biznesu.

Dlaczego my

A dlaczego nie? Jesteśmy biurem rachunkowym z wieloletnim doświadczeniem. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne systemy informatyczne, dzięki którym nasi klienci mają lepszy kontakt z biurem, ograniczają koszty oraz lepiej kontrolują finanse swojej firmy. W ramach naszych usług oferujemy również doradztwo podatkowe. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia ich firm do chwili obecnej. Jeżeli poszukujecie księgowych, którym możecie zaufać i powierzyć prowadzenie swojej księgowości, zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Krakowie.